Sīkdatnes un privātums

Privātuma politika un lemt.lv izmantotās sīkdatnes
Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatnes, angļu valodā sauktas cookies, ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni.
Kā mēs izmantojam sīkdatnes?
Sīkdatnes tiek lietotas, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu mājaslapu, piemēram, kad jūs pēdējo reizi apmeklējāt www.lemt.lv un kāda veida informāciju esiet tajā meklējuši. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits.

Vairākās mūsu lapās tiek izmantotas sīkdatnes, lai atcerētos:
jūsu ekrāna iestatījumus, piemēram, parādāmo krāsas kontrastu vai teksta lielumu,
vai esat jau piekritis (vai nepiekritis) tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes,
jūsu valodas izvēle,
atcerētos jūsu ievadītos datus (izņemot konfidenciālos), lai novērstu nepieciešamību tos atkārtoti ievadīt.
Šīs sīkdatnes nav obligāti jāiespējo, lai šī vietne darbotos, bet tās nodrošina labāku pārlūkošanas kvalitāti. Šīs sīkdatnes ir iespējams dzēst vai bloķēt, bet tādā gadījumā atsevišķas šīs vietnes iespējas var nedarboties pienācīgi.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu, un dati par jūsu navigāciju ir mūsu kontrolē; tie netiek izpausti trešajām personām. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīts šeit.

Šī vietne izmanto “Google Analytics”, tīmekļa analītikas pakalpojumu, ko sniedz “Google, Inc” (“Google”). Informācija, ko šī sīkdatne ģenerē par Jūsu šīs vietnes lietojumu (ieskaitot Jūsu IP adresi), tiks nosūtīta uz “Google” serveriem un tiks tur glabāta. “Google” izmantos šo informāciju, lai novērtētu Jūsu vietnes lietojumu, apkopotu ziņojumus par vietnes darbībām vietnes vadītājiem un sniegtu citus pakalpojumus saistībā ar vietnes darbībām un interneta lietojumu. “Google” var nosūtīt šo informāciju trešajām personām, kad tas ir nepieciešams likuma ietvaros vai ciktāl trešās personas apstrādā šos datus “Google” vārdā. “Google” nekad nesaistīs Jūsu IP adresi ar citiem datiem Google turējumā. Izmantojot šo vietni, Jūs dodat atļauju “Google” datu apstrādei saistībā ar Jums tādā veidā un tādiem mērķiem, kas norādīti augstāk.

Sīkākai informācijai par “Google Analytics” sīkdatnēm, spiediet šeit.
Kā var kontrolēt sīkdatnes un pārtraukt to saņemšanu?
Pēc vēlēšanās Jūs varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija par to, kā noraidīt sīkdatnes saglabāšanu un mainīt pārlūka iestatījumus, ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.aboutcookies.org.

Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas.
Personas datu vākšana
Mēs vācam tikai identificējamus personas datus vai informāciju, kuru konkrēti un brīvprātīgi iesniedz mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājs. Mēs saņemam ierobežotu mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājus identificējošu informāciju, piemēram, viņu vārdu, amata nosaukumu, uzņēmuma adresi, e-pasta adresi, telefona un faksa numuru. Parasti identificējošu informāciju vācam tostarp:
informācijas un jautājumu saņemšanai;
sava dzīves gājuma apraksta (curriculum vitae) iesniegšanai;
jūsu pārstāvētā uzņēmuma reģistrēšanai mūsu elektroniskajā tirdzniecības sistēmā, līguma noslēgšanai, pasūtījumu apstrādei, produktu piegādei, maksājumu veikšanai, maksātspējas pārbaudei un citiem ar uzņēmumu sadarbību saistītiem mērķiem;
lai informētu Jūs par pasūtījumiem, produktiem, pakalpojumiem un piedāvājumiem.
Vietnes apmeklētāji var nosūtīt mums e-pastu, izmantojot šo tīmekļa vietni. Ziņās tiks iekļauts lietotāja ekrāna vārds un e-pasta adrese, kā arī jebkāda papildu informācija, kuru lietotājs vēlēsies iekļaut savā ziņā.
Datu glabāšana
Personas dati, ko esat mums iesniedzis, tiks glabāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams nolūkam, kuram tie tika savākti, vai atbilstoši likuma prasībām.

Piemēram, apmeklētāju kontaktinformācija (piemēram, informācija, kas iegūta, iesniedzot jautājumu kontaktu formā) tiks glabāta tik ilgi, kamēr attiecīgā informācija būs nepieciešama, lai pabeigtu kontaktinformācijas pieprasījuma izpildi vai līdz brīdim, kad lietotājs būs pieprasījis izdzēst šo informāciju.
Trešo personu vietnes
Mūsu vietnē var būt izvietotas ārējās saites uz trešo personu mājaslapām. LEMT SIA neuzņemas atbildību par jebkuras trešās personas vietņu saturu un drošību.

LEMT SIA nodrošina visu personas datu un informācijas drošību un konfidencialitāti. Tomēr šī garantija neattiecas uz trešo personu vietņu saitēm un mājaslapām.
Personas datu apstrādātājs
SIA “LEMT” (sabiedrība ar ierobežotu atbildību, kas ir reģistrēta Latvijā, reģistrācijas Nr. 40103008244, juridiskā adrese Mazā Rāmavas iela 2, Valdlauči, LV-1076) ir jebkuru personas datu, kas savākti, izmantojot šo tīmekļa vietni, apstrādātājs; minētie dati tiks apstrādāti saskaņā ar Latvijas Republikas “Fizisko personu datu aizsardzības likumu” un atbilstošajiem ES normatīvajiem aktiem.

Izmantojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat tam, ka mēs apstrādājam informāciju iepriekš minētajā kārtībā un nolūkā.